Wisła jako miejscowość wypoczynkowa

Szukaj noclegu w Wiśle

Apartament Angel Wisła

Wyzwolenia 4a , 43-460 Wisła

Cena do:

400 zł

za osobę

Cena od:

350 zł

za osobę

Pokaż numer telefonu
Wyślij zapytanie

Typ obiektu: Apartamenty

Opis obiektu

Oferujemy Państwu wynajem nowoczesnego apartamentu Angel w Wiśle o bardzo wysokim standardzie. Komfortowe, w pełni wyposażone i ciekawie zaaranżowane wnętrza o powierzchni 55m2, przeznaczone są do wygodnego wypoczynku 2-6 osób. Apartament to oddzielne mieszkanie z własną łazienką, kuchnią, salonem i sypialnią. 

Osiedle Belweder znajduje się w Wiśle, dokładnie w dzielnicy Malinka, około 3,5 km od centrum Wisły. Znajdziecie tu Państwo ciszę, spokój i piękne widoki na okolicę – wszystko co jest tak ważne dla udanego wypoczynku. Na zboczach wokół Wisły znajduje się 40 wyciągów narciarskich, co czyni ją trzecim, po Zakopanem i Szczyrku ośrodkiem narciarskim w Polsce. W odległości około 800m od apartamentów znajduje się, widoczna z okien apartamentów, skocznia narciarska – im. Adama Małysza.

Lato czy zima, bez znaczenia. Śnieg utrzymuje się w Wiśle średnio przez 96 dni w roku. Apartamenty są oddalone zaledwie o kilkaset metrów od oświetlonego wyciągu narciarskiego Nowa Osada, zaś ok. 2 km w stronę Szczyrku znajduje się wyciąg narciarski Cienków. Pozostałą część sezonu warto poświęcić na górskie wędrówki. Cały teren jest częścią Baraniogórskiego Rezerwatu Przyrody, w pobliżu potok Malinka, Pałacyk Prezydencki i wiele innych atrakcji Wisły.

Uwaga: Apartament posiada własne miejsce garażowe. W okresie zimowym niezbędne jest posiadanie łańcuchów na koła, aby móc zawsze bez problemu pokonać podjazd do sekcji garażowej.

Cena w terminach standardowych: 350 złotych/doba

Cena w terminach specjalnych: 400 złotych/doba
Poprzez terminy specjalne w roku 2015 w przypadku tej oferty rozumie się następujące daty:
1.-6. styczeń 2015: Nowy Rok
14.-16. styczeń 2015: Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Wiśle
2.-15. luty 2015: Ferie zimowe w województwie śląskim
1.-7. kwiecień 2015: Święta Wielkanocne
1.-3. maj 2015: Majówka – długi weekend
4.-7. czerwiec 2015: Boże Ciało – długi weekend
24.-31. grudzień 2015: Boże Narodzenie i Sylwester

Terminy przypadające na wakacje letnie od 1. lipca do 31. sierpnia dostępne są w cenie terminów standardowych tylko w przypadku rezerwacji z co najmniej 2-miesięcznym wyprzedzeniem. W przypadku okresu rezerwacji krótszego niż 60 dni przed rozpoczęciem pobytu, terminy przypadające na wakacje letnie dostępne są jedynie w cenie dla terminów specjalnych czyli 400 złotych/doba. 

Wyślij zapytanie o nocleg